O mě

Jmenuji se Jana Bräthová a jsem máma dvou malých dětí. K Euroně jsem se dostala přes mou kamarádku, která mě s výrobky oslovila a pěla jen samou chválu na ně. Zaujalo mě to, že jsou ekologicky šetrné k přírodě i ke zdraví a jsou vhodné do čističek odpadních vod, septiků a žump. 

Popravdě prvně jsem se lekla cen, ale bylo mi vysvětleno, že jde o koncentráty a tak se buďto dává velmi malé množství ( např. Aviváž 18ml) nebo se ředí (např. Univerzál 1:9).

Líbila se mi také GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ do 30ti dní, takže jsem nešla do žádného rizika. Prostě nebude to fungovat, tak to pošlu zpět v garanci a oni mi vrátí peníze a proplatí i poštu (ANO, doopravdy to funguje!).

Na svou první objednávku jsem se složila s rodinou, protože jsem chtěla vzorník aviváží ZDARMA. Výrobky mě přesvědčily nejen svou účinností, ale také nádhernou vůní. Úklid mě baví a domácnost nádherně voní ;) 

Mám syna, kterého trápí atopický ekzém a Eurona nám ho pomáhá stabilizovat a syna již netrápí rudé tváře a nesvědí ho pokožka. 

Registrační číslo je zcela zdarma a nezavazuje k nutným odběrům či limitům výše objednávek. Funguje stejně jako kartička do jiné drogerie, hračkářství ... jen s rozdílem, že lze využít garanci vrácení peněz do 30 dní pokud zjistíte, že výrobek Vám nevyhovuje a nakupujete za velkoobchodní ceny všechny výrobky, včetně akční nabídky. 

Buďte i Vy spokojený poradce či samospotřebitel firmy Eurona by Cerny.

Neváhejte a vyzkoušejte, nic neriskujete ;)