Šetrné ubrousky pro naše mrňousky bez konzervantů Co k tomu budeme potřebovat:Postup:

Perlan si nastříháme na požadovanou velikost a naskládejte si je tak, jak je budete dávat do krabičky. Do misky nalijte vychladlou převařenou vodu. Na jednu krabičku ubrousků dáte cca 200 ml vody a asi 5x stříknete olejíček. Není tam co pokazit, zkuste a uvidíte, jak bude voda mastná, stačí jemně. Promíchejte. Poté do misky vložíte naskládané ubrousky a nechte vodu s olejíčkem vpít. Přebytečnou vodu vymačkejte a vložte vlhčené ubrousky do připravené krabičky na ubrousky.

A je hotovo! Už žádné zarudnutí, opruzeniny a chemikálie. Jen čistý zadeček a vůně meruněk ;)POZNÁMKA: 

Protože jsou ubrousky bez konzervantů, tak jich stačí udělat pár (tak na týden), jinak se začne dělat plíseň. Perlan lze opakovaně prát.Děkuji moc autorce fotky a návodu Lucii Wágnerové, že se podělila o své zkušenosti:

"Opravdu to stojí za to. Týden jsem používala pampers a po pár dnech zarudlá pokožka. Tak mně to přesvědčilo, že ubrousky z obchodu nebudou úplně ta nejlepší volba..

A udělala i takový malý výpočet "Počítala jsem to a v porovnání s pampers balením 4x62 ubrousků za 119,- v akci stejné množství takto dělaných ubrousků vyjde při cenách A na 92,40 kč. A když vezmu v potaz možnost opětovného praní, tak není co řešit" 

eko%20ubrozsky%20Lucie%20w%C3%A1gnerov%C

                                                                                                                                                         


Výrobky můžete nakoupit z pohodlí domova na www.euronabycerny.com s heslem pro hosta 420-5422355069, díky kterému budete moci nakupovat za velkoobchodní ceny bez marže 20-30% a výrobky Vám doručí kurýrní služba až domů do 1-2 pracovních dní od objednání.

Chcete-li poradit napište mi.