Je Eurona by Cerny ekologická, ekologicky šetrná ?

 

Začneme tím, co si představíte pod slovem ekologická? Že je čistě přírodní bez chemikálií? Nebo, že je snadno odbouratelná v přírodě? Nebo také na to koukáte z většího úhlu?

Napíši Vám, jak to má já.

Eurona je ekologicky šetrná. Neobsahuje škodlivé chemické látky jako je chlor, fosfáty, formaldehydy, perboráty, plnidla a není testovaná na zvířatech. 

Obsahuje ekologicky šetrné chemické látky, které jsou snadno rozložitelné v přírodě a nezatěžují životní prostředí. Samo o sobě vypovídá i to, že výrobky jsou vhodné do čističek odpadních vod, septiků a žump. Nezahubí bakterie, které jsou tam potřeba.


Aby firma mohla používat status „ekologicky šetrná“ musí se její výrobek ve vakuu rozložit do 28dní – Eurona se rozloží do 15dní. Na to jsou speciální laboratoře.

Eurona je držitelem české značky "Ekologicky šetrný výrobek"  a od ledna 2017 nechala testovat prací prostředek na bílé a Baby sensitive- získala mezinárodní certifikát Ecolabel. 

Výrobky prošly náročnými zkouškami prokazující jejich vlastnosti a získaly nadprůměrné hodnocení v testu prací účinnosti. Nejsou toxické pro vodní prostřední, jsou snadno biologicky rozložitelné. Neobsahují fosfáty, chlor, formaldehydy, perboráty a nejsou testovány na zvířatech. V průběhu certifikace prokázaly svou vysokou kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

"Společnost Eurona by Cerny má za sebou velmi úspěšný rok, kdy se jí podařilo získat prestižní ocenění Národních cen kvality 2017, které udílí Rada kvality ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí, obchodu a průmyslu. Stali jsme se tak hrdým držitelem certifikace Evropské unie EU Ecolabel a ekoznačky Ekologicky šetrný výrobek za výrobky White & Bright a Baby & Sensitive. Velmi si toho vážíme a děkujeme za Vaši podporu!
Vaše Eurona by Cerny

ZDE se můžete podívat na video z předávání cen panu Lukáši Černému při slavnostním ceremoniálu na Pražském hradě."
Eurona se stále inovovuje své výrobky, véce výrobků je Natural product* např. mýdla, sprchové gely, prostředky na mytí nádobí jsou již i bez barviv. Eurona nehubí a neničí živé organismy!!!Eurona smýšlí hodně ekologicky nejen svým složením.

Výrobky jsou koncentráty, které buďto naředíte nebo dáváte opravdu malinko. Např. z litrové láhve univerzálního úklidového čističe uděláte 20 půl litrových láhví velmi kvalitního úklidového prostředku.

                                                  20x%20univerz.jpgNemusíte si tak kupovat stále nové a nové výrobky v plastových obalech, ale stačí zakoupit jednu litrovou láhev a jeden rozprašovač a vystačíte si na dlouho. Takže nemusíte pak do odpadu vyhazovat mnoho násobně více láhví, ale maximálně 2.

Stejně tak se dá koukat na dopravu. Eurona je vyloženě česká firma s českými produkty, které přímo odesílá svým zákazníkům. Nemusí se tak výrobek přepravovat od překupníka k překupníkovi , než dojde ke koncovému zákazníkovi. Takže opět je méně výfukových plynů do ovzduší. Zakoupením výrobků také podporuji českého podnikatele, tudíž českou ekonomiku.

Eurona neobsahuje plnidla. Jde to nejvíce poznat u prášků, protože nemusíte kupovat obrovské více-kilové pytle pracích prostředků, ale Eurona má v nabídce 975g a 2750g pracího prášku a gely v 1l baleních. Dávkuje se opět velmi málo, je to silný koncentrát bez plnidel není třeba pračku zanášet. 


dávkování prášku.jpg


Koncentráty si nezanášíte pračku, díky tomu je nižší spotřeba elektrické energie, prádlo je kvalitně vyprané a voňavé, domácnost je krásně ošetřena kvalitními výrobky, které chrání různé povrchy. Domov je pak voňavější a úklid je zábavou a vůně odměnou.

Natural Product = bez parabenů, bez SLS/SLES, bez ropných derivátů, bez alergenů, bez barviv. Parabeny a SLS/SLES byly nahrazeny čistě přírodními složkami povolenými v certifikované přírodní kosmetice. Natural product znamená 100% přírodní, 100% biologicky odbouratelné.


Výrobky můžete nakoupit z pohodlí domova na www.euronabycerny.com s heslem pro hosta 420-5422355069, díky kterému budete moci nakupovat za velkoobchodní ceny bez marže 20-30% a výrobky Vám doručí kurýrní služba až domů do 1-2 pracovních dní od objednání.

Máte zájem o vzorky zdarma? Vyplňte tento formulář  a brzy mohou být u Vás.

Chcete-li poradit napište mi.