Banner-22_3_2018.jpg

Milí zákazníci,

Po dlouholetých přípravách jsme se konečně dočkali chvíle, kdy Vám s radost můžeme představit něco zcela jedinečného, a to, že jsme jako 1. v Evropě vybudovali projekt Moře v srdci Evropy, v němž v tuto chvíli, v křišťálově čisté mořské vodě, spokojeně plavou naši milovaní lososi atlantští!

                                                   

Dnešním dnem startujeme zkušební provoz našich stránek https://www.morevsrdcievropy.cz/ , kde se dozvíte mnoho informací o tomto projektu.

Máte jedinečnou příležitost podívat se, a hlavně v budoucnu ochutnat naše lososy a porovnat jejich špičkovou kvalitu s konkurencí.  Je to nový projekt pod novou společností BOHEMIAN SEARESORT s.r.o., a protože Vás mám velice rád, tak jsem se rozhodl, že pro registrované zákazníky EURONA Vám na moje milované lososy nabízím marže 10 %, 15 % a 20 % s ohledem na Vaše nákupní ceny A, B, C, které máte v Euroně. Tím pádem máte možnost udělat hromadnou objednávku nejen pro sebe, ale i pro své okolí, čímž si můžete, stejně jako v Euroně, tvořit svůj okamžitý zisk, pokud rybu přeprodáte například: svojí kamarádce, mamince dětí, jistě ocení, že svým dětem nabídne lososa v té nejvyšší čerstvosti a s deklarací jeho původu a kvality.


Můžete se těšit i na celou řadu dalších absolutně čerstvých a jedinečných produktů této úžasné ryby, které pod logem Eurona by Cerny brzy spustíme a uvedeme do prodeje na stránkách Eurona by Cerny. Novým minikatalogem (prozradím ????) pod názvem SEABAR! Tento vskutku velice náročný projekt nás stál tři roky velmi tvrdé práce, o to větší radost mám, že Vám ho nyní s hrdostí představuji. Pevně věřím, že i Vy a Vaše okolí budete tuto úžasnou filosofii Moře v srdci Evropy sdílet a podporovat společně s námi.


Váš Lukáš Černý


Výrobky můžete nakoupit z pohodlí domova na www.euronabycerny.com s heslem pro hosta 420-5422355069, díky kterému budete moci nakupovat za velkoobchodní ceny bez marže 20-30% a výrobky Vám doručí kurýrní služba až domů do 1-2 pracovních dní od objednání.

Chcete-li poradit napište mi.